בין לקוחותינו
מיתוג באינטרנט
מיתוג

בעולם השיווק, פרסום ויחסי הציבור, מיתוג העסק, החברה או המוצר בצורה נכונה הוא בדר"כ ההבדל בין ניצחון לבין בינוניות. יכול להיות לנו שירות או מוצר שהוא האיכותי ביותר, הטוב ביותר, היעיל ביותר, אבל בשביל להפוך אותו למוכר ולנמכר ביותר, הוא חייב להכנס לתודעה של הלקוחות הפוטנציאליים, ולהשאר שם!

מהו מותג נכון?
"מותג הוא מונח מתחום השיווק המתאר חברה, מוצר, קו מוצרים או שירות, ובהכללה גם גורמים נוספים כמו עמותה, אתר תיירות, מפלגה פוליטית ואף אדם פרטי. המונח מותג מתייחס לסך כל העמדות, הרגשות והתפיסות הקיימות אצל הצרכנים בנוגע לאובייקט. עמדות ורגשות אלה מכונים לעתים גם "נכסי המותג..... המונח העברי, המהווה תחדיש שיצר פרופ' דב יזרעאלי, הוא הלחם של המילים: מוצר+תג ". (וויקיפדיה)
מותג נכון, הינו מותג המצליח לפגוע בערכים הרגשיים שקיימים אצל הלקוח הפוטנציאלי בהקשר לסוג המוצר, ואפילו ליצור את הצורך עצמו.
לדוגמא, בסיגריות, "Marlboro" הינו מותג גברי, בעוד "vouge", או "More", הינם מותגים נשיים. בכך, צרכן שמעשן סיגריות ימשך אוטומטית לאחד המותגים בהתאם למינו, ולתפיסה העצמית שלו.

איך עושים מיתוג קולע?
על מנת ליצור לעסק, חברה, מוצר, או שירות שלנו את המותג האופטימלי, נדרש חקר שוק מעמיק ורוחבי, הכולל לא רק את הצרכים של הלקוחות, אלא גם מה הסיפוקים הרגשיים והחוויות הסופיות אותם הם מקווים או מצפים להשיג דרך השימוש, הרכישה, או החוויה ממה שמסמל המותג.
מיתוג נכון, הינו עסק למקצוענים. Next Level ייעוץ ופרסום מתמחים בשיווק, פרסום, יחסי ציבור ומיתוג מחוץ לקופסא. רוצים לקחת את העסק שלכם לרמה הבאה? צרו קשר עכשיו!
צימר מומלץ חדרים באר שבע חדרים זולים בדרום חדרים לפי שעות חדרי נופש לפי שעות קידום אתרים שחור