בין לקוחותינו
השירותים שלנו
מה אנחנו עושים?
Next Level מספקת קשת רחבה של שירותי ופתרונות אינטרנט ללקוח.

אפיון אתרים ובניית אתרים:
בשיווק ופרסום, ובמיוחד בשיווק ופרסום אינטרנטי, מה שמכריע את המרחק בין הרעיון לתוצאה, הוא איכות התקשורת בין הצד ההוגה, לצד המבצע. Next Level מספקת לך גם את הייעוץ והאפיון, וגם את הפתרון הטכנולוגי. אנחנו מבצעים איפיון מעמיק לכל אתר, קמפיין או מערכת בהתבסס על מחקרים מעמקים וממוקדים של התחום, קהל היעד, פעילות מתחרים ועוד.

לאחר שלב האפיון והייעוץ, אנחנו ניגש לניהול פרויקט ההקמה, ע"י עבודה צמודה עם ספקי התוכנה שלנו, ובכך נבטיח שהתוצאה תתעלה על הרעיון.

קידום אתרים במנועי חיפוש:
נקסט לבל היא בין החברות המובילות בשוק, ומדורגת כיום בין 5 החברות המובילות לקידום אתרים בישראל. אצלנו התוצאה לא נמדדת רק במיקום, אלא בשורה התחתונה – כמה אתה, הלקוח, מרוויח מהפעילות האינטרנטית שלנו.

פרסום בגוגל וקמפיין קישורים ממומנים:
אנחנו נדע לייצר לך החזר השקעה מרבי על תקציב הפרסום בקישורים ממומנים, עם ניסיון רחב והון אנושי איכותי. יש לנו את הכלים והידע ליצור לך את הקמפיין האידיאלי, החל מתכנון הקונספט השיווקי והתקציב, ועד עיצוב עמודי נחיתה וחומרי פרסום. אנחנו מספקים שירותי פרסום בגוגל וקישורים ממומנים באפשרויות תקציב גמישות, לעסקים גדולים ובינוניים בלבד.

פרסום - במדיה ואתרי תוכן:
הצוות שלנו מתמחה במגוון רחב של תחומים ובאופי האינטרנטי של כל שוק. היועצים שלנו יעבדו בסנכרון על מנת לייעץ, ללוות, לאפיין, לנהל ולספק לעסק את התוצאה הטובה ביותר, כל פעם מחדש. כל קמפיין אצנו הוא קמפיין שיעשה הבדל, כי אנחנו שמים כל לקוח בעדיפות ראשונה.

פרסום, שיווק ופיתוח תכניות שיתופים:
תוכניות שותפים הם הצעקה האחרונה בשיווק ופרסום אינטרנטי. תוכנית שותפים (Affiliate Program) היא פלטפורמת מסחר אינטרנטית המחברת בין מפרסמים למשווקים, ומבוססת מודל בלתי מנוצח של תשלום לפי תוצאה. אנחנו ב Next Level נספק לך את כל השירותים במקום אחד – עיצוב הקמפיין, תכנון התקציב, בקרת איכות ועוד, בחבילת ה ( PPA (Pay Per Action המודולארית שלנו. מעוניין בתוכנית שותפים מותאמת אישית? אנחנו נאפיין את תוכנית השותפים המתאימה ביותר, בעזרת מחקר וניסיון מעמיק באסטרטגיות שיווק ופרסום אינטרנטיות.

עיצוב אתרים, עמודי נחיתה ובאנרים:
עיצוב גרפי לאינטרנט הוא תחום למקצוענים, נקודה. החל משלב התכנון, ועד שלב הביצוע. אנחנו ב Next Level מתמחים ב איפיון GUI או ממשק משתמש המתבסס על מחקר המתבצע ע"י יועצי שווק ופרסום מנוסים. לאחר שלב האפיון, ניגש לתהליך העיצוב עם חטיבת עיצוב האתרים של Next Level, עיצוב אתרים ברמה אחרת.


ובשורה התחתונה...
 
אנחנו ב Next Level רואים כל לקוח שלנו כשותף עסקי, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.
צימר מומלץ חדרים באר שבע חדרים זולים בדרום חדרים לפי שעות חדרי נופש לפי שעות